Strona głównaFinanseKredyt: przesunięcie terminu spłaty rat

Kredyt: przesunięcie terminu spłaty rat

Spłacam kredyt gotówkowy w banku. Z różnych powodów chciałbym jednak przesunąć dzień spłaty miesięcznych rat. Czy jest to możliwe?
Kredyt: przesunięcie terminu spłaty rat Oczywiście jest możliwość zmiany terminu spłaty raty kredytu gotówkowego, jeżeli pozwalają na to możliwości systemowe banku. Większość banków ma dziś gotowe formularze, na których klienci mogą się zwrócić z taką prośbą. Zmiana terminu spłaty może być podyktowana np. zmianą miejsca pracy i nowym terminem wypłaty wynagrodzenia czy dodatkowym źródłem dochodu otrzymywanych innego dnia miesiąca.

Obecnie pojawiły się już we wnioskach kredytowych zapytania do klientów, o preferowany dzień miesiąca na spłatę swojego zobowiązania kredytowego. Dzięki temu klient sam może ustalić datę spłaty raty.

Mariusz Frątczak, Goldenegg S.A.

Tagi: kredyt, rata, termin

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Komentarze

 • 13:05:56, 11-08-2017 ~gość: 195.22.127.xxx

  Wreszcie ktoś pisze na temat, a nie próbuje i w efekcie się błąka nie wiadomo gdzie. Poproszę o więcej.
 • 08:19:01, 16-08-2017 Baisa

  Kilka informacji jest tutaj:
  http://www.kredyty-gotowkowe.net/

  Konkretnie o tym jak świadomie wybrac kredyt gotówkowy. Pamietajmyze nie ma sensu zadłużać się bez większego celu, na rzeczy konsumpcyjne.

  Kredyt to potężne narzędzie finansowe, w wielu sytuacjach potrafi nas uratować. Jednakże powinniśmy go brać z głową....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

 • Pola Nadziei
 • Hospicja.pl
 • Aktywni 50+
 • EWST.pl
 • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X