Strona głównaFinanseKredyt: przesunięcie terminu spłaty rat

Kredyt: przesunięcie terminu spłaty rat

Spłacam kredyt gotówkowy w banku. Z różnych powodów chciałbym jednak przesunąć dzień spłaty miesięcznych rat. Czy jest to możliwe?
Kredyt: przesunięcie terminu spłaty rat Oczywiście jest możliwość zmiany terminu spłaty raty kredytu gotówkowego, jeżeli pozwalają na to możliwości systemowe banku. Większość banków ma dziś gotowe formularze, na których klienci mogą się zwrócić z taką prośbą. Zmiana terminu spłaty może być podyktowana np. zmianą miejsca pracy i nowym terminem wypłaty wynagrodzenia czy dodatkowym źródłem dochodu otrzymywanych innego dnia miesiąca.

Obecnie pojawiły się już we wnioskach kredytowych zapytania do klientów, o preferowany dzień miesiąca na spłatę swojego zobowiązania kredytowego. Dzięki temu klient sam może ustalić datę spłaty raty.

Mariusz Frątczak, Goldenegg S.A.

Tagi: kredyt, rata, termin

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

SIEDEM + DWA =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Kosciol.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X