|
|
![]() |


Opłaty licencyjne zamiast abonamentu RTV?
Projekt stowarzyszeń producenckich przewiduje także reformę samej KRRiT. Nowa Rada liczyłaby nie pięciu członków jak dziś, ale dziewięciu. Trzy osoby otrzymywałyby nominacje od prezydenta, dwóch członków wyznaczałby Senat, a czterech – Sejm. Do Rady mogliby kandydować m.in. specjaliści od prawa medialnego, dziennikarze, przedstawiciele producentów audio-wideo, uczeni zajmujący się rynkiem mediów.
Tagi: KRUS, RTV, ZUS, abonament RTV, telewizja publiczna
Jerzy Piątek / Polska.pl
08-10-2008
Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ:
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
KOMENTARZE
-
08:40:36, 10-10-2008 ciekawski
KRRiT TO KUPA DARMOZJADOW I NIE MAM ZAMIARU PLACIC CHARACZU NA ICH UTRZYMANIE. -
09:56:14, 10-10-2008 jakempa
Tylko niewiadomo co oni wymyślą, bo zaczęli rozsyłać numery identyfikacyjne z rachunkami i co ciekawe otrzymują to ludzie, /mojej córki tesciowa/ ,którzy nigdy nie płacili abonamentu, tak że ja nie wierzę, że to jest bezcelowe, jak zawsze za każdy kryzys będą płacić najbiedniejsi. A wiadomo ,że są sposoby na udowodnienie posiadania odbiorników rtv,
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.
ARTYKULY PROMOWANE
REKLAMA












